Jesteśmy szybko rozwijającą się firmą Transportową.

Działamy na głównie na terenie województwa śląskiego, jednak podejmujemy się także długodystansowych tras. Zachęcamy firmy do stałej współpracy!

Dysponujemy dużymi samochodem marki mercedes sprinter oraz volkswagen crafter- idealne do przeprowadzek jak i do przewozu pojedynczych przedmiotów.
Bez problemowo załadujemy łóżka, meble, pralki, lodówki po fortepian oraz inne niewygodne przedmioty.

Jesteśmy punktualni i solidni, co gwarantuje zadowolenie u każdego klienta.

Przeprowadzka to tylko pozornie łatwa czynność - bez profesjonalnej pomocy trwa o wiele dłużej i zawsze ponosimy koszty związane z brakiem doświadczenia.
Z nami oszczędzasz czas, im szybciej doprowadzimy ten proces do końca tym wcześniej możesz wrócić do codzienności i skupić się na tym w czym jesteś najlepszy. Nie narażaj swojego orgnizmu na niepotrzebny stres, a swego samochodu na przeciążenia, do których nie został stworzony! My wiemy jak zapakować twe dobra, by w tym samym stanie dotarły pod wskazany adres. Rozumiemy, że nie wszyscy mają czas od poniedziałku do piątku, więc postanowiliśmy wyjść na przeciw waszym oczekiwaniom! Teraz pracujemy również w weekendy 24h na dobę. Nie wachaj się dłużej i zadzwoń 888 044 055.

Gwarantujemy najniższe stawki na terenie Rudy Śląskiej ponieważ jest to nasza lokalizacja. Wspaniale pracuje nam się na terenie Katowic, Bytomia, Chorzowa, Świętochłowic, Zabrza i okolic. Zapraszamy również do współpracy w przeprowadzkach za granice naszeo kraju - Niemcy, Holandia, Francja, Belgia, Wielka Brytania, Czechy, Słowacja..